לקוחות מספרים

אנחנו מקדישים זמן ומחשבה
על-מנת לספק עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר.

LA ZUCCA פירושה דלעת באיטלקית , היא מתארת את תכונותיו הקסומות של שמן זרעי דלעת אותו חקרנו משנת 2014, אנו יודעים מהו האחוז המושלם לכל פורמולה, שבסופו של תהליך שתגרום לכם להתאהב במוצר.

אני כל כך נהנית מהמוצרים הטבעיים שרכשתי מLaZucca , הקרם גוף נעים מאוד תמרי מאוד שירותית .

אורית שניאור
21.07.19
הזמנתי מLaZucca שני מארזים מהממים לטיפוח כף הרגל , אחד נתתי לבת שלי ואחד שלי . אתמול ישבנו עם הרגליים במים ונהנינו מאוד מכל מה שהיה במארז, מומלץ בחום.
מיכל מצליח
31.03.19
רכשתי מLaZucca מתנות סוף שנה לצוות הגן של הבת שלי , מעבר למוצרים המעולים והאיכותיים שאני בטוחה שהצוות שמח לקבל, קיבלתי מענה מידי ושירות מעולה . תמרי תודה רבה!!!
שירלי דקלה זוהר
20.06.19
קניתי מLaZucca מארזי מתנה לצוות של הכיתה של הבן שלי, רואים כמה השקעה ומחשבה יש בכל מוצר, תודה לך.

עינבר שוחט
20.06.19
רכשתי מLaZucca שפתוני לחות לי ולבנותיי. מוצר מעולה ,המריחה נעימה ואין תחושה של שומניות. והכי חשוב מניעת התייבשות השפתיים ושמירה על לחות, מומלץ ביותר, תודה תמרי על מוצר נפלא.
קרן פולק
17.02.19
תמרי, תודה רבה על שירות מעולה!. רכשתי את "קסם הדלעת" שהסברת לי עליו בצורה מאוד מפורטת. הגעתי הביתה ומרחתי לילדים , גם על היובש וגם על שריטות וממש מרגישים את השיפור העור הופך לרך ונעים .
ענת חטואל
17.02.19
קניתי את משחת "קסם הדלעת" לגלדים שלא לגמרי התרפאו , וראה זה פלא יש הטבה גדולה מאוד במצב. תודה תמרי , שפגשתי בך ומוצרים שלך.

רות נחום
16.07.18
תודה תמרי , על ידע מקצועי ושירות מהיר. יש לי בעיית עור ומשחת "קסם הדלעת" עושה עבודה נפלאה , ממליצה בחום!
זהרה לוין
27.12.18
תמרי , תודה על מתנה מושלמת לטבעונים. ערכת טיפוח עם קרמים וסבונים שנראים כמו ממתקים , עטופה בצורה נאה ומזמינה, מוגשת עם חיוך שכולו טוב.
אסנת ישורון
11.07.18
רכשתי מLaZucca את "קסם הדלעת " ושפתון לחות טבעי , שני המוצרים באיכות גבוהה ומומלצים בכל בית.
יעל שוורץ
7.01.19
אני מאוהבת ב"שייק-מי" לניקוי הפנים,כל כך קל ופשוט מנקה במהירות וביעילות איפור פנים כולל מסקרה עיקשת, מבהיר את הפנים ונותן זוהר, בעלי ישר אמר לי "איזה קורנת את"!
כרמי כיסאר
12.07.19
סרום נעים ,נספג מהר ומרגיע את העור אני כבר התאהבתי .השפתון לחות,מעולה לכל מי שסובל מיובש בשפתיים. ממליצה בחום רב על משחת הקסמים "קסם הדלעת", היא איחתה וטישטשה צלקת ניתוח במהירות ,הצילה את פניי אחרי שניכוי מהשמש, הרגיעה עקיצת יתושים , הרגיעה אצבע שנכוותה מהתנור, כל יום אני מגלה עלייה דברים חדשים , ממליצה בחום רב.
מיכל מוריוסף
29.05.19
אני הפכתי כבר להיות לקוחה קבועה של LaZucca . ולא רק אני, אלא כבר מצטרפת את כל משפחתי. המוצרים שלך מאוד איכותיים ,ואין היום בארץ מקום שניתן להשיג מוצרים כאלה , שהם באמת טבעיים ובמחירים כאלה! השירות שלך מעל למצופה , ממליצה בחום!
מריה טיכונוב
24.04.19
התחלתי להשתמש בקרם יום הוא מאוד נעים , משאיר את העור לח המון שעות וכלום לא מתקלף. חששתי שבחום הזה הוא ירגיש לי שומני ולא רענן , אבל זה ממש ממש לא כך ! פשוט תענוג. בנוסף משחת "קסם הדלעת" היא משחת חובה אצלנו בבית, בעלי קיבל כוויה מטוסטר וכבר יום למחרת, לא נשאר זכר. כל פעם מגלים עליה עוד משהו שהיא עוזרת.
ליאור כהן
2.07.19

תמרי רז

מייסדת

מארז פיגמנטציה

צפו במארזי ראש השנה 2019

מארזים ייחודיים במלאי מוגבל , להתחיל את השנה בהתחברות לטבע ולבריאות . מומלץ כמתנה לעצמך או ליקרים לכם.

למארזי ראש השנה משלוח חינם .