קצת עלינו

אנחנו מקדישים זמן ומחשבה
על-מנת לספק עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר.

LA ZUCCA פירושה דלעת באיטלקית , היא מתארת את תכונותיו הקסומות של שמן זרעי דלעת אותו חקרנו משנת 2014, אנו יודעים מהו האחוז המושלם לכל פורמולה, שבסופו של תהליך שתגרום לכם להתאהב במוצר.

החברה שלנו

La Zucca שמה לה כמטרה להביא ללקוח מוצרי קוסמטיקה ללא אלרגנים נפוצים, ללא גלוטן, ללא שיבולת שועל, ללא אלוורה, ללא מוצרים מהחי, ללא רעלים וללא חומרים שיכולים לגרום גירויים.
אנחנו כל כך קפדנים בתהליך הכנת המוצר שהכל נבדק היטב במעבדה שלנו לפני יציאת המוצר. אנחנו עובדים עם משמרים טבעיים ויחודיים שאנו מייבאים מחו"ל, כאלה שמאושרים לפי
הרגולציה האירופית המחמירה.

קצת עליי

הרצון לפתח פורמולות לבעיות עור הגיע מתוך צורך אישי אני זוכרת שמאז היותי ילדה הייתי אלרגית למוצרי קוסמטיקה , צמחים מסוימים כמו אלוורה , ציפורן , פלפלים ועוד. כימיקלים תמיד גרמו לי
לאלרגיה עורית , עד מצב של כוויות כולל בקרקפת וחיפשתי פתרון לעצמי , רציתי להרגיש כמו כולן.
למרוח קרם פנים ואיפור אך לא יכולתי במשך שנים רבות .
חיפשתי אחר פתרון לבעיותיי עד שהגעתי ל"Formula Botanica" בלונדון, ושם למדתי במשך שלוש שנים את המדע של הקוסמטיקה האורגנית ויצירת פורמולות בריאות לעור. בזכות השינוי המדהים שהכנסתי לחיי ובעקבות הלימודים,  יכולתי למרוח קרמים, מסכות ואיפור.

לכן , החלטתי לתרגם את הידע המקצועי לחברה , אשר תעסוק במציאת פתרונות לבעיות עור. אני רואה ב La zucca שליחות כל יום מחדש, הלקוחות שלי יודעים שיש להם תמיד אוזן קשבת וליווי עד השלמת הטיפול.

תמרי רז

מייסדת

מארז היכרות לה זוקה

צפו במארזים שלנו !

מארזים ייחודיים שמתאימים לכל עונות השנה :
מארז הדוגמיות שלנו מצויין להיכרות ראשונית ולחוויה מושלמת לעורכם , שלאחריה אנו בטוחים שתתאהבו .
לאלה שכבר מאוהבים במוצרים שלנו , המארז מושלם לנסיעות לחופשה בארץ ובחו"ל.

* המארזים מתעדכנים מעת לעת .